Empire at War 2

Empire at War 2 strateji oyunu ile akıllı cihazınızda sınırsız mücadele içerisinde yer alacaksınız.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65M
  • Sürüm 1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Acuario Games
Empire at War 2 indir; Burada size sunulan eşsiz bir savaş dünyası bulunuyor.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Empire at War 2 mobil oyununda heyecan verici bir strateji oyunu deneyimi yaşayacaksınız. Burada size sunulan eşsiz bir savaş dünyası bulunuyor. Kendi krallığınızı yönetecek, taktikler geliştirecek ve düşman birliklerini ortadan kaldırarak en güçlü krallık olmaya hak kazanacaksınız. Her oyun sahnesini değerlendirin, kendinizi geliştirin ve ardından heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamanın tadını çıkarın.

Gerçek zamanlı strateji savaşı dünyasında RTS oyun modeli ile savaşmanın tadını çıkaracaksınız. Oyun içerisinde geliştirmeniz ve savunmanız gereken bir şehir merkeziniz olacak ve önünüzde, oyunu kazanmak ve fetihte ilerlemek için yok etmeniz gereken bir düşman şehri ile karşılaşacaksınız. Burada kazanç elde etmek için taktiksel becerilerinizi kullanmanız gerekiyor. Kendinizi güçlendirin, krallığınızı yükseltin ve ardından katılacağınız her bir savaşın kazananı olun.. Her şey uzak bir yarımadanın güneyindeki küçük bir kamp içerisinde başlıyor.

Ahşap veya demir gibi inşaat için faydalı olan ürünleri toplamaya başlamanız gerekir. Bu kaynaklar ile kendi kampınızı geliştirecek, daha güçlü olmasını sağlayacaksınız. Daha sonra mütevazi kampınızda daha fazla gelişme sağlamak için yiyecek toplayıcıları gönderin ve ambrunada hayatta kalın. Kampınızı hayatta tutmak için düşman birlikleri ile karşı karşıya gelerek onları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Altın toplayan madenciler yaratın ve böylece yavaş yavaş büyüyecek yeni bir köy yaratmaya hak kazanacaksınız. Kayıp Toprakları fethetmek ve bilinen tüm dünyanın İmparatoru olmak için birliklerinizi, bölümlerinizi ve ordularınızı geliştirebilirsiniz.

Diğer uygarların arasında medeniyetinizi tanımlayan bir kalkan ile öne çıkın ve her şeyden önce, dünyadaki en iyi fatih oyuncusu olarak sıralamanızı sağlayacak puanınızı artırmak için savaşın ve bölgeleri fethedin. Geniş bit savaş alanı dünyasında yer alarak taktiksel oyun becerilerinizi kullanarak ilerlemeye çalışacaksınız. Köyünüzü daha da gelişmiş bir hale getirmek için, ahşam koleksiyonerler, yiyecek toplayıcılar, atın ve demir toplayıcılar ile kendinize güçlü bir birim kuracaksınız.

Basit savaşçılardan ya da okçulardan sihirbazlara ve mobil toplara kadar çok çeşitli birimler ile köyünüzü güçlendirin. Köy ve köylülere daha fazla iyileştirme eklemek için kent merkezinizi geliştirin. Ayrıca savunma kuleleri kurarak veya merkezinizi savunmacılarla donatarak şehir merkezinin savunmasını iyileştirebilirsiniz. Geride bıraktığınız ürünleri altın karşılığında takas etmek için ticareti yaratın. Altın için ihtiyacınız olan eşyaları da satın alabilirsiniz.

Deponuzu iyileştirin, ahşap veya altın depolamak için yer ayırarak stoklarınızı artırın. Oyunda bir çok farklı sistem vardır. Bunlar Lupa, Button x1, Campana, Menü gibi seçenekleri değerlendirerek sınırsız mücadelenin kazananı olmaya yönelik hareket edin. Bu seçenekle birimlerinizi şehir merkezine çağırabilir, ya da bir saldırıya uğradığınız için ya da enerjileri düşük olduğu için kullanabilirsiniz. Köyünüzü korumak için güçlü bir savunma sistemi kurarak arena içerisinde ilerleme kat edeceksiniz.

Empire at War 2 indir